FAKTURY

 MONTAŻE

REKLAMACJE
SERWIS

Katarzyna Maciejewska

tel. 67 2820 740

tel. 67 2825 194, w. 108

kom. 503115296

zamowienia@okno-bros.com.pl

tel./fax 67 2820 740

tel. 67 2825 194

oknobros@okno-bros.com.pl

OKNO-BROS Artur Brose

ul. Grudzińskich 13

64-800 Chodzież

© 2024. okno-bros.com.pl |  k-projekty.pl

O NAS

 

Firma OKNO-BROS powstała w 1997 roku

jako odpowiedź na coraz większe zainteresowanie rynku konsumenckiego stolarką z PVC.

 

Od początku swej działalności firma współpracowała i współpracuje nadal z niemieckim producentem profili okiennych i drzwiowych - KBE, oraz producentem okuć obwiedniowych - niemiecką firmą ROTO. Wieloletnie doświadczenie połączone z wysoką jakością produktów sprawia, że firmy te można zaliczyć do wiodących producentów materiałów do produkcji stolarki z PVC w Europie.

 

Początkowo firma specjalizowała się tylko w produkcji stolarki PVC w pełnym zakresie, jednak stale modernizowany i unowocześniany park maszynowy, jak również systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników - zarówno kierowniczej jak i produkcyjnej - pozwoliły w 1999 roku na rozszerzenie asortymentu również na stolarkę aluminiową bazując na ofercie materiałowej firm PONZIO i ALUMIL. Do oferty wprowadzano też systematycznie elementy dodatkowe w postaci moskitier, rolet zewnętrznych produkowanych w systemie Schweiker, parapetów, nawiewników higrosterowalnych i innych, podnoszących walory funkcjonalne i estetyczne produkowanej stolarki.

 

Stały wzrost sprzedaży i zatrudnienia oraz systematyczne powiększanie produkowanego i sprzedawanego asortymentu doprowadził do stanu, w którym powierzchnia zakładu stała się niewystarczająca. Decyzją właściciela w marcu 1999 roku rozpoczęto budowę nowej hali produkcyjnej wraz z zapleczem administracyjnym. Inwestycję zakończono w listopadzie, kiedy to przeniesiono siedzibę firmy wraz z produkcją z ulicy Buszczaka 2 na ulicę Buszczaka 13, gdzie funkcjonuje do chwili obecnej.

 

Od początku swej działalności firma OKNO-BROS kładzie duży nacisk na tworzenie nowych punktów sprzedaży i nawiązywanie współpracy handlowej z dealerami na terenie całego województwa. Ciągle rozwijająca się siatka autoryzowanych punktów sprzedaży pozwala nam na dotarcie do coraz szerszego grona odbiorców, pozwalając jednocześnie sukcesywnie i systematycznie zwiększać obroty firmy. Staramy się również być obecni i widoczni w prasie - zarówno lokalnej jak i o szerszym zasięgu, na rożnego rodzaju bannerach i planszach reklamowych. Działania te przynoszą wymierne skutki w postaci systematycznego zwiększania obrotów firmy i coraz szerszego kręgu odbiorców produkowanych przez nas wyrobów. Ujednolicenie logotypu spowodowało utrwalenie wizerunku i marki producenta, prze co firma jest rozpoznawana i kojarzona z dobrą jakością oferowanego asortymentu.

 

W Chwili obecnej firma zatrudnia 29 osób i posiada 3 macierzyste biura handlowe oraz 17 aktywnie działających autoryzowanych punktów handlowych zlokalizowanych na terenie województwa. Formą prawną jest działalność gospodarcza prowadzona przez osobę fizyczną.